آینده کاری خود را همین امروز بسازید

شما دعوت شده‌اید تا یک کسب و کار را آغاز کنید. کاری که می‌تواند در ابتدا تا 1.5 میلیون تومان ماهیانه و بعد از یک سال تا 20 میلیون تومان در هر ماه برایتان سود داشته باشد… و برای شروع فقط یک تصمیم کافی است!

نه دفتر کار نیاز است، نه مهارت و دانش فنی، نه حتی صرف زمان زیاد. ما همه امکانات لازم را برای شروع در اختیارتان می‌گذاریم و تنها کار شما فروش خواهد بود. آن هم با نام تجاری خودتان و بدون آنکه اسمی از ما برده شود.

نحوه کسب درامد از نمایندگی پنل اس ام اس

فروش پنل پیامک

تمامی کسب و کار‌ها به سامانه پیامک نیاز دارند؛ مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش 24 پنل در ماه در حدود 3.6 میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

فروش نمایندگی سامانه پیامک

شما نیز می‌توانید اقدام به فروش نمایندگی سامانه پیامک کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش نمایندگی پنل اس ام اس، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت، شما بابت فروش نمایندگی هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود ۱۰ تومان در روز  درامد ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی 1.5 میلیون تومان خواهد بود.

پیامک‌های ارسالی

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما روزانه ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند، با سود هر پیامک 2 تومان؛ ماهیانه بیش از 3 میلیون تومان درامد خواهید داشت.

درج بسته و تعرفه دلخواه

نامحدود بسته بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید.

سایت با نام نشان خودتان

(راه‌اندازی سامانه پیامک با نام برند دلخواه)

ایجاد پکیج شخصی

(نامحدود بسته با تنظیمات دلخواه تعریف کنید)

تعرفه دلخواه

(خودتان قیمت فروش پیامک را تعیین نمایید)

تعرفه ها

پلن و تعرفه‌های نمایندگی سامانه پیامک

پرسش ها

سوالات متداول درباره نمایندگی

آیا امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران وجود دارد؟

بله می توانید با فعال کردن گزینه ثبت نام آنلاین این امکان را به کاربران بدهید تا از دامین اختصاصی شما ثبت نام را انجام دهند.

آیا سال های آتی باید مجدد هزینه پنل نمایندگی پیامک را پرداخت کنیم؟

خیر نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس به صورت دائمی بوده و هزینه تمدید سالیانه از شما دریافت نمی شود اما شما با توجه به سیاست خود می توانید از کاربرانتان هزینه تمدید سالیانه را دریافت نمایید و فراز اس ام اس در این باره هیچ دخل و تصرفی ندارد.

پشتیبانی کاربران و نمایندگان با اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه، بر عهده چه کسی است؟
پشتیبانی نماینده و همکاران نماینده بر عهده تیم پگاه اس ام اس است ولی با توجه به ریبرندینگ نمایندگی، پشتیبانی کاربران و نمایندگان نماینده بر عهده نماینده و تیم آن است.
تفاوت پنل کاربری و نمایندگی چیست؟

در پنل کاربری شما فقط امکان ارسال پیامک بر اساس امکانات موجود در پنل خود را دارید ، اما در پنل نمایندگی در کنار ارسال پیامک میتوانید پنل مشابه به پنل خود را به هر شخص و شرکتی واگذار کرده و کسب درآمد نمائید.

آیا از پنل نمایندگی من میتوانم پیامک ارسال کنم؟ تمامی امکانات ارسال را دارد؟
بله پنل های نمایندگی تمامی امکانات پنل های کاربری (امکانات ارسال و دریافت) را دارا میباشد
برای اینکه کاربر ایجاد کنم چه کار باید انجام دهم؟

رای ایجاد کاربر شما میبایست مراحل زیر را انجام دهید.

1- قیمت گذاری پیامک را انجام دهید

2- قیمت گذاری خطوط اختصاصی را انجام دهید.

3- بسته ایجاد کنید

4- کاربر ایجاد کنید

برای اینکه کاربرانم شارژ خرید کنند باید پنل نمایندگی شارژ داشته باشد؟

برای این مورد الزامی وجود ندارد، در صورتی که سامانه نمایندگی شما شارژ داشته باشد، کاربر شما به درگاه شما متصل می شود و در غیر این صورت به درگاه سامانه پیامکی ما متصل شده و سود شما محاسبه شده و به حساب شما افزوده می شود.

آیا می توان پنل نمایندگی را بر روی دامنه ای اختصاصی تنظیم کرد؟
بله هر دامنه یا ساب دامنه ای می توان انتخاب کرد تا صفحه ورود کاربران شما از طریقا ان ادرس انجام شود و هیچ اسمی از سامانه پیامک فراز اس ام اس نباشد، بابت این مورد هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.
آیا برای شروع کار نیاز به ثبت شرکت هست؟
خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی پنل پیامکی پگاه اس‌ام‌اس، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست برای گشترش فعالیت می توانید شرکت داشته باشید تا وجاهت قانونی بیشتری داشته باشید.
چگونه میتوانم از پنل نمایندگی کسب درآمد کنم؟

شما به روش های زیر میتوانید از پنل نمایندگی کسب درآمد کنید.

1- فروش پنل به قیمت دلخواه

2- فروش شارژ به کاربران

3- فروش خط اختصاصی به کاربران

4- دریافت سفارش و ارسال پیامک

آیا نیاز به خرید هاست یا سرور است؟
خیر ، شما نیاز به خرید هیچگونه هسا ت ، یا سرور ندارید ، هاست و فضای کافی در اختیار شما قرار داده خواهد شد ، شما کافی است یک دامنه مثل pegahsms.ir یا هر دامنه دیگری را ثبت نمائید تا کاربران شما از این دامنه ثبت نام و به پل خود لاگین نمایند.
کاربر هنگام ورود به پنل خود با صفحه سفید روبرو میشود ، مشکل چیست؟
برای رفع این مشکل به بخش بسته های انلاین مراجعه کرده و در بخش ویرایش ، تیک گزینه ها را فعال نمائید.

بازگشت وجه تا 7 روز